shtëpi » Produkt » Seritë CHA SRH3201 Nëpërmjet Çelësit Rrotullues të Drejtpërdrejtë të Vrimës

Seritë CHA SRH3201 Nëpërmjet Çelësit Rrotullues të Drejtpërdrejtë të Vrimës

The SRH3201 Series PCB Mount Rotary Code switches with 8pin. Size : 42*26mm. Për më shumë informacion, pls mos ngurroni të kontaktoni me ne

Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

Seritë CHA SRH3201 Nëpërmjet Çelësit Rrotullues të Drejtpërdrejtë të Vrimës

parameter of the SRH3201 Series Rotary Switches

SRH3201 series Rotary switches
Specifikimet
Tensioni i vlerësuar: 10mA 5V DC or 50mA 3VDC
Shuttle: 1mA 5V DC(resistance load) more than 4V
Fretting part: 1mA 5V DC(resistance load) more than 4V action force
Shuttle Department: 30 20mN
Micro department: 5mN
Operating life without load shuttle department: 100,000 cycles
Micro unit 50,000 cycles load
Micro department: 100,000 cycles
Shuttle Department: 50,000 cycles

Details of The SRH3201 Series Rotary Switches

Features and Application of SRH3201 Series Rotary Switches
Karakteristikat : long life
Aplikacion : Video Surveillance

Paketimi

Çantë, Mbështjellje, Montimi i tubit

Shërbimet tona dhe profili i kompanisë

GRUPI CHAU-HUA (Hongkong) CO, Fokusi i KUFIZUAR në ndërprerësin LED, ndriçues i butonit të shtypjes, zhytës, kaloni rrotullues dhe kështu me radhë. Ne do të sigurojmë produkte të besueshme, ekip profesional i QC, Cmimi me i mire. OEM / ODM janë në dispozicion.

FAQ

P1. A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?
A1: Ne jemi një prodhues me 12 vite përvojë prodhimi.

P2: Si bën fabrika juaj në lidhje me kontrollin e cilësisë?
A2: Pantallona jonë ka departamentin e vet të kontrollit të cilësisë, nga lëndët e para për të dhënë produktin, të gjitha të përfunduara nën mbikëqyrjen e plotë të departamentit të kontrollit të cilësisë. Dhe të gjitha produktet në fabrikë para paketimit, po kalojnë përsëri në inspektimin e cilësisë. Ne do të bëjmë çdo përpjekje për të siguruar që produkti të mos ketë defekte.

P3: Sa e gjatë është koha juaj e drejtimit?
A: Zakonisht është 3-25 ditë, është sipas sasisë.

P4: A mund të siguroni disa shembuj për mua?
A4: Ne jemi të kënaqur të sigurojmë disa mostra për testin tuaj.

P5: A mund t'i përshtatim artikujt sipas kërkesës sonë?
A5:Sigurisht ~ ODM / OEM janë në dispozicion.

Q6: A mund të marr specifikimet dhe vizatimin e produkteve?
A6: Ne jemi të lumtur të ndajmë me ju.

 

Nëse keni disa probleme në lidhje me Seritë CHA SRH3201 Nëpërmjet Çelësit Rrotullues të Drejtpërdrejtë të Vrimës, ose dëshironi të dini më shumë detaje rreth ndërprerësit DIP,Çelësi metalik,Ndërprerësi i butonit,Ndërprerësi taktik,etj. Mirë se vini të na kontaktoni!

Presim me padurim kërkesën tuaj.

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI